Açılış Saatlerimiz: 08:00 - 18:30
  • (266) 714 51 15
  • Yeni Sanayi Sitesi 1363 Sokak 44. Blok No:15 Bandırma-Balıkesir

1993 yılında bölgenin ilk halı yıkaması olan Fabrikamız yoğun ilgi ve taleplerinizle 19 yıldır sizlerle!...

Hedefimiz daimi müşteri memnuniyeti olduğu için halı yıkama teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip edip, sahip olduğumuz otomatik yıkama sistemi ile Türkiye'nin sayılı firmaları arasına girmekteyiz.

Bandırma'yı merkez alıp çevre ilçelere de hizmet dağıtan kuruluşumuzda halıların nasıl yıkandığını yakından görmek isteyen müşterilerimizi fabrikamıza bekleriz.

Evlerde iş yerlerinde pek çok iç mekanda büyük görsellik sağlayan ve önemli bir bütünleyici olan halılar kullanım sıklığı ortamdaki kişilerin çokluğu ve çevresel faktörlere göre zamanla ilk günkü temizlik ve parlaklıklarını kaybederler. Zamanında ve yeteri derecede temizlenmeyen halılar üzerindeki kirleri derinlerinde hapis etmeye ve bu şekilde çeşitli mikroorganizmalarında üremesine sebep olurlar. Elde ve evdeki imkanlarla bu ciddi ve derinlemesine iş mümkün olmayacağı için oluşan ihtiyaçlardan halı yıkama sektörü gelişmiştir.

Halı yıkama ile biz sektöre katıldığımız ilk günden beri tüm müşterilerimiz için daima araştırıcı ve geliştirici olduk. Halı yıkama için geliştirilmiş son sistem makineler ve bitkisel, halıları derinlemesine temizleyen, dokularına en ufak bir zarar vermeyen özel üretilmiş şampuanlar ile halılarınızı yıkıyoruz. Her halı türünü dokusunu iplik yapısını boya özelliğini en iyi şekilde tanıyan değerlendiren ve ona göre yıkama teknikleri uygulayana konusunda uzman bir ekiple çalışmaktayız. Yılların tecrübesi ve bilgimizle halılarınızı en iyi şekilde tanıyıp onlara uygun çözümler sunuyoruz. Sağlıklı ortamlarda yaşamanız ve halılarınızın ilk günkü görüntü ve parlaklıklarına kavuşmaları için halılarınızın teslim aldığımız andan itibaren her türlü aşamada tüm dikkat ve özeni gösteriyoruz. En iyi sonuç bizimle garanti. Biz müşterilerimizle uzun yıllar karşılıklı memnuniyet içerisinde faaliyetlerimize daha da iyisi ile devam etmek istiyoruz.

Hakkımızda

Merak ettiğiniz her şey için bize yazın...