Açılış Saatlerimiz: 08:00 - 18:30
  • (266) 714 51 15
  • Yeni Sanayi Sitesi 1363 Sokak 44. Blok No:15 Bandırma-Balıkesir

Hizmetlerimiz

Halı yıkamak zahmetli bir işlemdir ve bu temizlik işlemlerine rağmen halılarınızın kısa süre sonra yeniden kirlendiğini görürüsünüz. Profesyonel firmalar bu konuda sizlere hizmet veriyor ve çok uygun rakamlar eşliğinde alacağınız bu hizmetler doğrultusunda sizler de ilk günkü temizliği ve parlaklığı ile halılarınızı teslim alabilirsiniz. Profesyonel firmalar daha çok teknolojik ürünler ile halılarınıza müdahale ediyor ve bu müdahaleler doğrultusunda halılarınız çok daha kusursuz bir görünüme kavuşuyor. Halılarınızı elde yıkamak yerine bu işi hakkını yaparak veren firmaları tercih edebilirsiniz ve unutmayın halılarınız düzenli temizlik ile birlikte çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Hizmetlerimiz

Banten Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı Yıkama
Halı yıkamak zahmetli bir işlemdir ve bu temizlik işlemlerine rağmen halılarınızın kısa süre sonra yeniden kirlendiğini görürüsünüz.İşi profosyenellere bıraktığınızdaysa temiz günler daha uzun sürer.
Yerinde Halı Yıkama
Halı yıkamak zahmetli bir işlemdir,yıkayamasanız da toplayıp teslim edemiyorsanız üzülmeyin! Bizi arayın evinizde halılarınızı yıkayalım.
Koltuk Yıkama
Koltuk yıkamak zahmetli bir işlemdir ve bütün temizlik işlemlerine rağmen koltuklarınız kısa sürede tekrar kirlenebilir, özellikle evinizde çocuklar varsa. Hiç uğraşmayın biz koltuklarınızı yeni gibi yapabiliriz.
Yorgan & Battaniye yıkama
Yeni nesil makinaların hacmi artık fazla olsa da battaniye & yorgan yıkamak zor oluyor kurutmak için ev ortamı yeterli olmuyor. Bizi arayın temiz ortsmlarda kurutma ve yikama işlemlerinizi yapalım.

Merak ettiğiniz her şey için bize yazın...